» Płatności

Płatności

 
  • Przy odbiorze – zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze produktu lub w . W   wybranych przypadkach Sprzedawca zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.
  • Przelewem – forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego lub wizytę w placówce banku. Przelew z danymi identyfikacyjnymi zamówienie i Klienta dokonywany jest na konto bankowe Sprzedawcy : BZ WBK 31 1090 2398 0000 0001 3045 0638 Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym SUMATERA.PL , zamówienie jest przekazywane do realizacji.
  • Przelewem online – forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. – krajowej instytucji płatniczej, z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399. Opcja zapłaty przelewem online jest dostępna przy zakupie niektórych wyrobów, co jest uwidocznione w informacji dotyczącej sposobów zapłaty za dany wyrób.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
Aktualnie w sklepie trwa przerwa konserwacyjna. Przepraszamy za utrudnienia, zamówienia nie będą realizowane.
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).