» O firmie

O firmie

W czasie wielu podróży do Indonezji, fascynacji jej kulturą, sztuką i językiem, narodził się pomysł przeniesienia części panującej tam atmosfery, do naszych domów. Z każdej podróży udawało się nam przywieźć zaledwie jakieś drobiazgi, bo tak niewiele można zapakować do plecaka lub walizki, a i tak pozostaje obawa, że nie dotrze w jednym kawałku.

 Fascynacja niepowtarzalnym designem Indonezji doprowadziły nas do tego, aby zająć się profesjonalnie importowaniem mebli z tamtego rejonu świata. To właśnie z takich ispiracji i doświadczeń powstała firma Sumatera, marka która jest w stanie zrealizować marzenia osób zwiedzających Azję oraz tych, którzy tam nigdy nie byli, a chcieliby mieć jej cząstkę. 

 

Wszystkie wyroby,  które mamy Państwu do zaoferowania zostały wykonane ręcznie w małych rodzinnych warsztatach, których właścicieli osobiście wyłowiliśmy z gąszczu lokalnych, tradycyjnych Indonezyjskich warsztacików. Poszukiwania idelanych dostawców trwały przeszło miesiąc, ale niestrudzenie udało Nam się wyselekcjonować to co najmodniejsze i naszym zdaniem najciekawsze. Każdy produkt w naszym sklepie jest w 100% niepowtarzalny, zapewniamy, że nigdy nie będziesz musiał zobaczysz takiego samego u sąsiada. 

 

Na specjalną uwagę zasługują, meble wykonane ze starych łodzi, które przestały już pływać w służbie dla ludzi a teraz drewno, z którego były wykonane może służyć ponownie jako meble. Kolor tych mebli powstał po przetarciu starych zdemontowanych z łodzi desek, jest to ślad  po kolejnych  warstwach  farb, nakładanych przez rybaków przez lata. Na strukturze widać różne ślady po użytkowaniu i naprawach łodzi. 

 

Jeżeli lubisz oryginalność  nietuzinkowość i indywidualizm  form to dobrze trafiłeś.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

Chętnie odpowiemy na pytania: info@sumatera.pl

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
Aktualnie w sklepie trwa przerwa konserwacyjna. Przepraszamy za utrudnienia, zamówienia nie będą realizowane.
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).